Студенти факультету музичної та хореографічної освіти здобули призові місця на фестивалі-конкурсі «Розмаїті самоцвіти»

Кебуладзе Н.Студенти факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського здобули призові місця на V Всеукраїнському багатожанровому мистецькому фестивалі-конкурсі «Розмаїті самоцвіти», який проходив 09 січня 2022 року у місті Львові!

За результатами фестивалю здобувачі першого бакалаврського рівня вищої освіти 4 року навчання Паршенко Оксана і Кебуладзе Нателла отримали звання переможців фестивалю!

Паршенко Оксана стала лауреатом I ступеню у номінації «Естрадний вокал» (клас викладача Н. Г. Бітько), Кебуладзе Нателла стала лауреатом II ступеню у номінації «Академічний вокал» (клас старшого викладача Т. Г. Шафарчук).

Щиро вітаємо студентів та їхніх наставників - викладачів кафедри теорії музики і вокалу з перемогою, бажаємо їм подальших високих творчих досягнень!