Студенти факультету музичної та хореографічної освіти здобули призові місця на фестивалі – конкурсі «Розмаїті самоцвіти», який проходив у місті Львів!

Кебуладзе Н.Студенти факультету музичної та хореографічної освіти здобули призові місця на V Всеукраїнському багатожанровому мистецькому фестивалі – конкурсі «Розмаїті самоцвіти», який проходив 09 січня 2022 року у місті Львів!

За результатами фестивалю здобувачі першого бакалаврського рівня вищої освіти 4 року навчання – Паршенко Оксана і Кебуладзе Нателла отримали звання переможців фестивалю!

Паршенко Оксана стала лауреатом I ступеню у номінації «Естрадний вокал» (клас викладача Бітько Н.Г.), Кебуладзе Нателла стала лауреатом II ступеню у номінації «Академічний вокал» (клас старшого викладача Шафарчук Т.Г.).

Щиро вітаємо викладачів кафедри теорії музики і вокалу та студентів з перемогою і бажаємо подальших високих творчих досягнень!