Презентація вибіркової дисципліни «Фізіологія хореографії» для студентів факультету музичної та хореографічної освіти

Screenshot_11 квітня 2022 року студентам факультету музичної і хореографічної освіти презентовано вибіркову дисципліну «Фізіологія хореографії».

Професор кафедри біології і охорони здоров’я доктор педагогічних, кандидат біологічних наук Босенко А. І. наголосив на тому, що проблеми відбору у хореографічні навчальні заклади, захворювання і травми працівників, необхідність розробки системи профілактики балетних травм і підвищення працездатності вимагають створення сучасної концепції медико-біологічного супроводу хореографії. Також було розглянуто які знання і уміння сформуються у студентів при вивченні дисципліни. Наприкінці доповіді А. І. Босенко ознайомив студентів з навчально-методичним, інформаційним і кадровим забезпеченням кафедри.