Урочисте відкриття виставки «Одещина: 90 років історії» за документами і матеріалами з фондів Державного архіву Одеської області.

ImageСьогодні, 22 вересня 2022 року, в бібліотеці Університету Ушинського відбулось урочисте відкриття виставки «Одещина: 90 років історії» за документами і матеріалами з фондів Державного архіву Одеської області.Виставку відкривав заступник директора – начальник відділу використання документів Національного архівного фонду, інформації, публікації та зовнішніх зв’язків  Крачков Сергій Миколайович.
Під час урочистої частини відкриття виставки Красножон Андрій Васильович – ректор Університету Ушинського, подякував організаторам за те, що саме наш університет  був обраний для презентації виставки «Одещина: 90 років історії».
Студенти університету відвідали захід і мали можливість ознайомитись з архівними матеріалами, про історію одеського регіону.
Виставка  покликана об’єднати жителів Одещини навколо спільних ідей – любові до рідного краю.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку за адресою: вул. Старопортофранківська, 36.