Круглий стіл «Інформаційний бібліотечний простір та його використання під час виконання наукового дослідження» для студентів спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування»

107 листопада 2022 року кафедрою освітнього менеджменту та публічного управління разом із бібліотекою Університету Ушинського було проведено круглий стіл «Інформаційний бібліотечний простір та його використання під час виконання наукового дослідження».
Співробітниками бібліотеки було запропоновано алгоритм користування електронним каталогом та репозитарієм бібліотечного фонду, а також правила оформлення наукових джерел згідно зі стандартами. Працівники інфрормаціно-бібліографічного відділу презентували систему перевірки текстів на наявність запозичень (програми StrikePlagiarism та Unichek). Під керівництвом доцента кафедри О. О. Сакалюк студенти долучилися до обговорення питань академічної доброчесності та шляхів попередження академічного плагіату.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://jdih.makassarkota.go.id/slot-gacor/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/