Вітання з Днем української писемності та мови від студентів і викладачів історико-філологічного факультету

ngerbЩиро вітаємо Вас з Днем української писемності та мови!
Сьогодні свято української мови та писемності, день, коли в нас є нагода вклонитися Слову в його красі, виразності, влучності та розмаїтті. Мова є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку держави. А під час повномасштабної війни українська мова – не тільки ознака національної ідентичності та громадянської позиції, а й інструмент боротьби з ворогом. Боронити свою країну від агресора можна не лише зброєю, а й словом.

Наша факультетська спільнота має багаті традиції пошанування української мови, її наукового вивчення, популяризації та піднесення іміджу – від підготовки майбутніх українських філологів, підручників і посібників, постійної участі в різних конкурсах, до організації курсів та гуманітарних проєктів навчання української мови, залучення медіа, проведення флеш-мобів та презентативних комунікаційних акцій. Саме сьогодні під гаслом «Мова – це наш оберіг, мова – це наша зброя!» розпочинається тематичний тиждень української мови на історико-філологічному факультеті.
Вітаємо всіх з цим святом, і бажаємо Вам утверджувати українську мову, будувати духовно вільну країну, виховувати гідних представників свого народу й пишатися рідною мовою. Спільна справа та єдність — це ключ до успіху й шлях до Перемоги!

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/meta/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/