Гаранти програм проф. Казанжи М.Й., проф.Вдовіченко О.В. та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП Психологія і першого (бакалаврського) рівня ОПП Психологія долучилися до вебінару «Інтервенція «Управління проблемами плюс (УП+)» у

119 грудня 2022 року гаранти програм проф. Казанжи М.Й., проф. Вдовіченко О.В. та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП Психологія і першого (бакалаврського) рівня ОПП Психологія долучилися до вебінару «Інтервенція «Управління проблемами плюс (УП+)» у психосоціальній підтримці вимушено переміщених осіб з України», який було організовано та проведено ресурсним центром з психосоціальної підтримки Міжнародної федерації Червоного Хреста спільно з проектом «Strengths».
На зустрічі обговорювалися питання інформаційного втручання ВООЗ «Управління програмами плюс» у програмах з психосоціальної підтримки українців. Вебінар відбувся в рамках проекту «Сильні сторони», який фінансується EU Horizon2020.
Основні теми, які були обговорені запрошеними експертами:
- досвід пілотування УП+ в Ураїні 2018-2022 («Лікарі Світу»),
- досвід впровадження УП+ для біженців із Сирії, та уроки для українців, плани масштабування через навчання та супервізії в країнах Європи (U-RISE),
- приклади організації психосоціальних послуг для українців на рівні громади (Work for Ukraine) і як інтегрувати інтервенцію в існуючі послуги.
Врахування світового досвіду психологічного втручання в умовах війни є запорукою ефективності надання психологічної допомоги українцям, які проживають в умовах війни, є біженцями чи внутрішньо переміщеними особами. Обговорюваний проєкт покликаний охопити, впровадити, розширити та оцінити втручання, які сприяють покращенню психічного здоров’я серед переміщених осіб України в ЄС.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського