«Одеса-Китай»: перспективне співробітництво на сучасному етапі розвитку академічних відносин

prw19 травня 2023 року проректор із соціально-гуманітарної та науково педагогічної роботи Андрій Начев та начальник відділу міжнародних зв’язків Олександра Моргун провели робочу зустріч в онлайн форматі з представниками компанії Hebei Weizheng (Хебей Вей Чжен).

К1

Під час зустрічі було обговорено співпрацю з академічної мобільності, навчання за освітньо-професійними програмами «Бакалавр», «Магістр» та освітньо-науковими програмами «Аспірантура». Були презентовані перспективи розвитку університету, переваги навчання в Університеті Ушинського та модернізації майбутнього освітнього простору для навчання.

photo_209

Також учасниками було підкреслено, що незважаючи на пандемію коронавірусу та війну, університет продовжує активно функціонувати на вдосконалених цифрових платформах і досягати значних результатів у галузі культури, освіти і науки.

 

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/