Круглий стіл «Об’єднані філологічною наукою» на історико-філологічному факультеті

0Для популяризації науки серед активних та цілеспрямованих здобувачів -майбутніх словесників й підтримання високого рівня підготовки випускників важливим є якнайширше залучення молоді до наукової роботи. На вирішення цих завдань зокрема й був спрямований круглий стіл під назвою «Об’єднані філологічною наукою», ініційований членами наукового гуртка «Інновації і технології у філологічній освіті» й приурочений до Дня науки. Його метою було створення майданчику для вільного спілкування та обміну думками й досвідом між молодими дослідниками в галузі філології та заохочення до створення нових наукових проєктів.

Учасниками круглого столу стали аспіранти, здобувачі освіти історико-філологічного факультету, факультету іноземних мов, а також старшокласники ліцею «Лідер». Учасники мали можливість презентувати напрями власних наукових розвідок та здобуті у них результати. Прояви авторської індивідуальності в мовознавчих текстах, толерантність мовленнєвої взаємодії комунікантів у науковій дискусії, метафора й аналогія в науково-популярному дискурсі лінгвістичної тематики, редакторське чуття мови й мовна мода – ці, й багато інших питань активно обговорювались під час дискусій.

Виступам молодих дослідників передували доповіді фахівців кафедри української філології і методики навчання фахових дисциплін. Так, Крупеньова Тетяна Іванівна представила доповідь «Елітарна мовна особистість у науковому дискурсі», жваве зацікавлення викликало у присутніх наукове повідомлення Оксани Анатоліївни Кучерявої «Лексична креативність як вияв майстерності філолога». У режимі інтерактивного спілкування пройшов майстер-клас «Прийоми педагогічної інтерпретації наукового тексту» від Ліліани Іванівни Прокопенко.

Тож побажаємо кожному успіхів на нелегкому, але такому щасливому шляху наукових пошуків і знахідок. Нехай ніколи не зраджує вас жага до нових знань, нехай завжди супроводжує натхнення. Нових вам відкриттів та звершень!

З Днем науки вас, дорогі друзі!

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://e-learninggender.kemenpppa.go.id/slot-gacor-online/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://jdih.makassarkota.go.id/slot-gacor/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/