Ірисовий пленер на художньо-графічному факультеті

img23 травня 2023 року у пленерному дворику художньо-графічного факультету Університету Ушинського зібрались студенти різних курсів, викладачі, художники, майбутні абітурієнти, учні дитячих шкіл з особливою метою – долучитися до краси природи, яка у цей час квітне ірисами.

Квіти іриси були названі на честь давньогрецької богині Іриди, яка в уквітчаній ірисами сукні сходина по веселці з небес на землю та сповіщала волю богів.

Іще Леонардо да Вінчі писав, що навчатися потрібно у Природи. Природа не помиляється ні у формах, ні у пластиці, ні у кольорах.

Малюнки квітів не тільки втішають красою душу і милують око, вони привчають бачити надзвичайно витончену форму, гармонійне поєднання кольорів і ритмів, а відкрите повітря поєднує усе навколо в єдиний «світло-кольоро-простір». Саме під час таких пленерів розвивається відчуття і вміння передати пропорції та пластику, загартовується спостережливість і колористична пам’ять. Розмаїття квітів дає широке поле для творчих експериментів. Учасники створювали замальовки різноманітними графічними матеріалами, писали етюди у техніках акварелі та олійного живопису.

Під час пленеру визнані художники, викладачі працювали поруч з молодими творцями, які мали можливість безпосередньо долучитись до пленерної традиції Одеської мистецької школи. У перервах пили чай з пиріжками і спілкувалися.

За результатами пленеру планується організувати виставку творів.

Повний фотозвіт Ірисового пленеру розміщено на сторінці ХГФ у соцмережі Фейсбук https://www.facebook.com/hgf.od.ua/

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://e-learninggender.kemenpppa.go.id/slot-gacor-online/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://jdih.makassarkota.go.id/slot-gacor/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/