Освітній науково-інформаційний та культурний центр Республіки Корея

Студенти університету відвідували факультативні заняття з корейської мови

У 2017-2018 навчальному році в межах діяльності Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Республіки Корея щотижня до 50 студентів університету відвідували факультативні заняття з корейської мови.

З метою розширення українсько-корейської співпраці в галузі вивчення корейської мови та встановлення зв`язків із провідними університетськими центрами університет двічі відвідував директор Корейського культурного центру в Україні пан Ю Санг-Бом та консули Посольства Республіки Корея в Україні.

Презентація міжнародного проекту «Корейський освітній науково-інформаційний та культурний центр" Республіки Корея

17 травня 2016 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулась презентація Корейського освітнього науково-інформаційного та культурного центру. У заході взяли участь представники від Республіки Корея – доктор філософії, викладач корейської мови як іноземної Антоніна Пак, представники діаспори корейської громади, що мешкають в Одесі, а також керівництво факультету іноземних мов, студенти, аспіранти та викладачі університету.