Освітній науково-інформаційний та культурний центр Республіки Корея

«Корейська осінь» в Університеті Ушинського

23 жовтня 2019 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбувся міжнародний освітньо-культурний захід «Корейська осінь», що був присвячений розширенню українсько-корейського співробітництва в галузі освіти і культури й проведений за підтримки Посольства Республіки Корея в Україні. У конкурсі корейської ораторської майстерності взяли участь студенти Університету Ушинського, а також учні одеських шкіл, де вивчається корейська мова. Під час концертної програми свою майстерність показали вихованці Одеської обласної федерації Тек Вандо.

СИСТЕМА ОСВІТИ РЕСПУБЛІКИ КОРЕЯ КРІЗЬ ПРИЗМУ ОСВІТНЬОГО ФУНДАМЕНТУ УКРАЇНИ

Наприкінці вересня 2019 року декан факультету іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського професор О. В. Попова у складі делегації українських освітян відвідала низку закладів освіти Республіки Корея.

Студенти університету відвідували факультативні заняття з корейської мови

У 2017-2018 навчальному році в межах діяльності Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Республіки Корея щотижня до 50 студентів університету відвідували факультативні заняття з корейської мови.

З метою розширення українсько-корейської співпраці в галузі вивчення корейської мови та встановлення зв`язків із провідними університетськими центрами університет двічі відвідував директор Корейського культурного центру в Україні пан Ю Санг-Бом та консули Посольства Республіки Корея в Україні.

Презентація міжнародного проекту «Корейський освітній науково-інформаційний та культурний центр" Республіки Корея

17 травня 2016 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулась презентація Корейського освітнього науково-інформаційного та культурного центру. У заході взяли участь представники від Республіки Корея – доктор філософії, викладач корейської мови як іноземної Антоніна Пак, представники діаспори корейської громади, що мешкають в Одесі, а також керівництво факультету іноземних мов, студенти, аспіранти та викладачі університету.