Студенти університету відвідували факультативні заняття з корейської мови

У 2017-2018 навчальному році в межах діяльності Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Республіки Корея щотижня до 50 студентів університету відвідували факультативні заняття з корейської мови.

З метою розширення українсько-корейської співпраці в галузі вивчення корейської мови та встановлення зв`язків із провідними університетськими центрами університет двічі відвідував директор Корейського культурного центру в Україні пан Ю Санг-Бом та консули Посольства Республіки Корея в Україні.

У жовтні 6 корейських студентів і викладачів із Міжнародного незалежного університету Молдови брали участь у проведенні освітньо-культурної програми “Каліграфія Кореї”, що проводилася на базі центру.

За сприяння координаторів центру в двох закладах загальної середньої освіти м. Одеси були відкриті класи корейської мови.

Для студентів були проведені майстер-класи: з виготовлення корейського прапора Тегиккі;  з корейської каліграфії; з оригамі “Традиційний корейський костюм — ханбок”; з виготовлення маски Тхаль та ін.

У січні на базі університету був проведений зимовий мовний табір з вивчення  мови та культури Республіки Корея.

За сприянням корейської дипломатичної місії установлені партнерські зв`язки з двома великими університетськими центрами Кореї.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського