ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛАРЕЮ ДО ПОДІЇ
22-25 червня 2015 року Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відвідала делегація з КНР у складі представників адміністрації Харбінського інженерного університету з метою продовження співпраці та участі у річній звітній конференції щодо реалізації в 2015 році міжнародного проекту «Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція».
Керівництво Харбінського інженерного університету представляли: проректор Харбінського інженерного університету пан Чжан Чжіцзянь, начальник міжнародного відділу пан Лю Чжіцян, перший помічник начальника міжнародного відділу пан Чень Дяньчунь.
У межах конференції 22 червня 2015 року відбулася ділова зустріч китайської делегації з ректором університету, академіком О. Я. Чебикіним, у якій також взяли участь представники ректорату та співдиректори університетського освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» доцент О. В. Попова і кандидат психологічних наук Дін Сінь.
23 червня 2015 року мав місце звіт співдиректорів центру з українського та китайського боку, у ході якого було презентовано результати роботи за поточний навчальний рік; підписано низку офіційних документів, які стосуються перспективного розвитку вказаного міжнародного проекту, питань координаційної діяльності та управління кабінетом Інституту Конфуція, вимог до кандидатур на посаду координаторів проекту, особливостей виконання обов`язків викладачами з китайського боку; окреслено шляхи подальшої наукової співпраці університетів-партнерів. Представниками Харбінського інженерного університету було відвідано навчальний корпус університету, на базі якого реалізується міжнародний проект, з метою ознайомлення з діяльністю центра та особливостями організації китайськими викладачами навчально-виховного процесу з оволодіння китайської мови та культури українськими студентами.
24-25 червня китайська делегація завітала до навчальних закладів, які виступають партнерами щодо реалізації міжнародного проекту «Інституту Конфуція» в м. Миколаєві, а саме Чорноморського державного університету імені Петра Могили та Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова, а також до Овідіопольського НВК «Ерудит».
Програму перебування китайської делегації увінчала конструктивна дискусія між ученими університетів-партнерів стосовно експериментальних досліджень в галузі ядерної фізики, сучасних розробок біосенсорів та сейсмодатчиків під керівництвом професорів О. Р. Гохмана та В. В. Голованова.
Співдиректор «Інституту Конфуція» з українського боку
О. В. Попова
Співдиректор «Інституту Конфуція» з китайського боку
Дін Сінь