Наукова онлайн-конференція «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у політкультурному просторі»

Image0104-05 квітня 2022 року кафедра перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» спільно з Харбінським інженерним університетом провели VІІІ Міжнародну наукову онлайн конференцію «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі». Форум відбувся за підтримки та участі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського й аспірантів, які навчаються за спеціальностями 035 «Філологія» та 011 «Освітні, педагогічні науки».

Зі вступною промовою виступила проректор з наукової роботи, доктор політичних наук, професор Музиченко Ганна В`ячеславівна. Завідувач кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики, доктор філологічних наук, професор Корольова Тетяна Михайлівна презентувала доповідь «Відображення результатів міжнародного співробітництва кафедри перекладу в «Науковому віснику ПНПУ: Лінгвістичні науки»». Декан факультету іноземних мов, доктор педагогічних наук, професор Попова Олександра Володимирівна повідомила про досягнення міжнародної діяльності «Інституту Конфуція» з освітніми закладами КНР. На пленарному засіданні доценти кафедри поділилися науковим досвідом, зокрема Дерік Ілона Морисівна («Curricula review») та Жмаєва Наталя Сергіївна («Інтегрований підхід до викладання проблем перекладознавства»).

Після пленарного засідання було передбачено дискусію зі студентами в окремих секціях. Особливу увагу учасників конференції привернули питання вітчизняного та зарубіжного перекладознавства, загального і зіставного мовознавства; міжкультурної комунікації у сучасному геополітичному просторі; інноваційних технологій у галузі усного перекладу та інновацій у сфері автоматизованого перекладу; лінгводидактичні проблеми викладання іноземних мов і перекладу у вищій школі; проблеми професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах сучасного полікультурного простору; історико-філософські детермінанти формування мовної особистості в багаторівневій системі освіти тощо.

Кількість учасників становила 47 осіб, із яких 26 – представники Харбінського інженерного університету (Китай).

Ініційовані учасниками дискусії з актуальних проблем філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі сприятимуть формуванню єдиного наукового простору через інтеграцію провідного досвіду вчених західних і східних країн.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/