Студентки Університету Ушинського відзначились на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки.

118-20 березня у м. Київ відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих. В змаганнях прийняли участь студентки Університету Ушинського, які навчаються в навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації і проходять спеціалізацію на кафедрі гімнастики та спортивних єдиноборств (спортивно-педагогічне вдосконалення зі спортивної аеробіки).

Наші спортсменки у виступах серед дорослих, категорія «групи» здобули 3 місце (Бундзяк Софія, Софронова Валерія, Хамутинська Альона, Пільневич Марія, Рижкова Мар’яна); серед юніорів, категорія «групи» - 3 місце (Шинкаренко Валерія, Макарова Катерина, Чобитько Аліса, Борисова Ганна, Грищенко Ганна).

Підготувала спортсменок до виступів – професор кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств, доктор наук з фізичного виховання і спорту – Тодорова Валентина Георгіївна.

Колектив кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств щиро вітає спортсменок і тренера та бажає успіхів!!!