Володимир Воронько став срібним призером міжнародного марафону з плавання на відкритій воді

Студент факультету фізичної реабілітації, вихованець кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін Володимир Воронько став срібним призером міжнародного марафону з плавання на відкритій воді Faros Marathon 2015, який проходив у Хорватії.

Спортсмен подолав 16-кілометрову дистанцію за 3 години 9 хвилин та 3 секунди. Борьба була дуже напруженою протягом усієї дистанції і тільки на останніх двох кілометрах до фінішу перша трійка змогла відірватися від загальної групи плавців та розіграти медалі. Вітаємо Володимира зі сріблом! Першим у чоловічому запливі на цій дистанції фінішував італієць Метью Фурлан (3:08.26), а третім - хорватець Дюж Мілан (3:09:44). Faros Marathon - один з найстаріших та найпрестижніших плавальних марафонів у світі, який проводиться вже 40-й рік поспіль. У цьому році участь у ньому взяли найсильніші спортсмени з 19 країн.