Відбулися змагання з настільного тенісу в рамках ХХІV ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ІГОР.

27-30 жовтня 2015 року вже п’ятий рік поспіль на базі факультету фізичного виховання університету (зал рухливих ігор кафедри ТіМФВ, ЛФК та спортивної медицини) відбулися змагання з настільного тенісу в рамках ХХІV ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ІГОР.

трійка фіналістів розряду змішаних пар

У змаганнях взяли участь команди 13 вищих навчальних закладів м. Одеси. Турнір проводився з особисто-командним заліком в одиночному (чоловіки, жінки) та парному (чоловіки, жінки, мікст) розрядах, та за участю команд (чоловіки, жінки)

У жіночому одиночному розряді – І місце виборола представниці ОНУ ім. І.І. Мечнікова Стігарь Діана, ІІ місце дісталось студентці Одеської національної академії харчових технологій – Алексеєнко Альоні, ІІІ місце у напруженій боротьбі зайняла студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання нашого університету Єфімова Анастасія.

Анастасія Єфімова та Діана Стігарь у змаганнях жіночих команд

У чоловічому одиночному розряді перемогу здобув студент НУ «ОЮА» Герман Дебіжанський, ІІ місце посів випускник ОНУ ім. І.І. Мечнікова, майстер спорту України Дехтярьов Олексій, ІІІ місце – студент ОНУ ім. І.І. Мечнікова Валентин Коровіченко. Студент І курсу факультету фізичного виховання, кандидат у майстри спорту Юрій Сандуленко зайняв V місце, чим приніс до загальнокомандної суми 17 очок.

трійка фіналістів особистих змагань серед чоловіків

У фінальному поєдинку змішаного парного розряду зустрілися дві пари ОНУ ім. І.І. Мечнікова Стігарь Д. – Чумаченко М. та Сомова К. – Коровіченко В., в якому упевнену перемогу здобула пара Стігарь Д. – Чумаченко. Яскраву гру та жагу до перемоги продемонструвала пара Єфімова А. – Сандуленко Ю. (університет) у зустрічі за ІІІ місце. З рахунком 3:2 наші студенти здобули перемогу над третьою парою ОНУ ім. І.І. Мечнікова Леонова М. – Дегтярьов О.

Сандуленко-Єфімова проти Коровіченка-Сомової у грі за третє місце

У змаганнях чоловічих пар І місце зайняла пара ОНУ ім. І.І. Мечнікова Чумаченко-Коровіченко, пара НУ «ОЮА» Дебіжанський-Бабицький посіла ІІ місце, ІІІ місце здобула пара нашого університету Сандуленко-Подоленко.

У змаганнях жіночих пар І місце зайняла пара Одеського національного університету Стігарь-Сомова, ІІ місце – пара нашого університету Єфімова-Хмілевська, ІІІ місце – студентки Одеської національної академії харчових технологій Алексеєнко-Шустер.

Паламарчук-Хмілевська (ліворуч) та Дебіжанський-Плаксіна у змаганнях змішаних пар

У жіночих командних змаганнях перемогли представниці ОНУ, команда нашого університету у складі студенток ФФВ Єфімової-Хмілевської здобула ІІ місце, ІІІ місце посіли студентки Одеського національного медичного університету. Чоловіча команда у складі Сандуленко Ю.-Паламарчук О. посіла ІІІ місце, програвши командам ОНУ ім. І.І. Мечнікова (І місце) та НУ «ОЮА» (ІІ місце).

В цілому, у загальнокомандному заліку команда нашого університету, виборовши два других, чотири третіх, четверте, п’яте та дев’яте місця, набравши за підсумками трьох змагальних днів 348 очок, з відривом у 106 очок посіла загальнокомандне ІІ місце. Слід зазначити рекордний результат переможців ХХІV Обласних студентських ігор, команди ОНУ ім. І.І. Мечнікова, яка стараннями трьох майстрів спорту та трьох КМС набрала 593 очки, що на 126 очок перевищую торішній підсумок.