Інформаційна зустріч «Результати апробації інноваційних курсів»

129 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулась інформаційна зустріч  «Результати апробації інноваційних курсів» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Круглий стіл «Практика впровадження в освітній процес технології формування і розвитку критичного мислення» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

128 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» проведено круглий стіл «Практика впровадження в освітній процес технології формування і розвитку критичного мислення» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP) випускницею фізико-математичного факультету Університету Ушинського Гайдут Катериною Іванівною, вчителькою фізики Одеської загальноосвітньої школи № 26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Круглий стіл «Технологія ILS в освітньому процесі з фізики в закладах середньої освіти» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

124 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» проведено круглий стіл «Технологія ILS в освітньому процесі з фізики в закладах середньої освіти» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Воркшоп «Технології проведення дистанційного навчання за допомогою хмарних платформ» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

106 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбувся воркшоп «Технології проведення дистанційного навчання за допомогою хмарних платформ» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Воркшоп «STEM-освіта: основні принципи, концепції, освітні тренди, методики та технології» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

105 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбувся воркшоп «STEM-освіта: основні принципи, концепції, освітні тренди, методики та технології» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Інформаційна зустріч «Представлення поточних справ» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

124 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулась інформаційна зустріч «Представлення поточних справ» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Інформаційна зустріч «Інноваційні навчальні аудиторії» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

121 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулась інформаційна зустріч «Інноваційні навчальні аудиторії» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

На базі ОПНВК "Ор Самеах" (вул. Михайлівська 29\31) відбудеться безкоштовний навчальний тренінг для вчителів

mШановні вчителі!
24-27 червня 2019року на базі ОПНВК "Ор Самеах"  (вул. Михайлівська 29\31) відбудеться безкоштовний навчальний тренінг для вчителів.

Сторінка 1 із 6