Інформаційна зустріч «Інноваційні технології у навчанні математики» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

120 березня 2021 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулась інформаційна зустріч «Інноваційні технології у навчанні математики» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Інформаційна зустріч «Результати участі команди Університету Ушинського в проєкті MoPED» за підтримки ЄС Erasmus+

125 березня 2021 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» в змішаному форматі відбулась інформаційна зустріч «Результати участі команди Університету Ушинського в проєкті MoPED» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Круглий стіл «Підготовка майбутніх учителів образотворчого мистецтва до використання сучасних технологій в умовах дистанційної освіти» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

118 березня 2021 року в рамках І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Декоративно-прикладне мистецтво в національній системі художньо-педагогічної освіти: сучасний досвід і перспективи», а також в межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP) був організований круглий стіл «Підготовка майбутніх учителів образотворчого мистецтва до використання сучасних технологій в умовах дистанційної освіти».

Воркшоп «Викладання сучасних технологій образотворчого мистецтва в коворкінг просторі «Хаб впровадження інноваційних інструментів навчання «Екосистема ICR»» в межах проєкту MoPED

118 березня 2021 року в рамках І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Декоративно-прикладне мистецтво в національній системі художньо-педагогічної освіти: сучасний досвід і перспективи», а також в межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP) був проведений воркшоп «Викладання сучасних технологій образотворчого мистецтва в коворкінг-просторі «ХАБ ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ІНСТРУМЕНТІВ НАВЧАННЯ «ЕКОСИСТЕМА ICR».

Інформаційна зустріч «Результати впровадження інноваційного курсу «Сучасні технології в образотворчому мистецтві»»

116 березня 2021 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» на художньо-графічному факультеті відбулась інформаційна зустріч «Результати впровадження інноваційного курсу «Сучасні технології в образотворчому мистецтві»» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Інформаційна зустріч «Участь викладачів фізико-математичного факультету в міжнародному проекті МоПЕД: підсумки, надбання, досвід, сталий розвиток» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

226 січня 2021 року на фізико-математичному факультеті Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулась інформаційна зустріч «Участь викладачів фізико-математичного факультету в міжнародному проекті МоПЕД: підсумки, надбання, досвід, сталий розвиток» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

EcoSystem MoPED

Круглий стіл «Практика впровадження в освітній процес технології формування і розвитку критичного мислення» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

128 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» проведено круглий стіл «Практика впровадження в освітній процес технології формування і розвитку критичного мислення» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP) випускницею фізико-математичного факультету Університету Ушинського Гайдут Катериною Іванівною, вчителькою фізики Одеської загальноосвітньої школи № 26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Сторінка 1 із 7