Новий 2019-20 навчальний рік в Університеті Ушинського має невеличкий сюрприз для своїх студентів

В рамках виконання міжнародного проєкту MoPED викладачами Університету було розроблено низку інноваційних курсів, які з цього навчального року будуть запропоновані студентам фізико-математичного та художньо-графічного факультетів.

Так для студентів першого (бакалаврского) рівня фізико-математичного факультету запропоновано курс «Освітня Робототехніка»; студенти другого (магістерського) рівня познайомляться з «Конструктивними аспектами Евклідової геометрії» та «Інноваційними технологіями у навчанні фізики».  В свою чергу студенти другого (магістерського) рівня художньо-графічного факультету отримають змогу ознайомитись з курсом «Інноваційні технології у мистецтві».

Варто зауважити, що занять з зазначених вище дисциплін відбуватимуться із використанням надсучасного обладнання.