Спортивні успіхи студентів Університету Ушинського

З 15 по 29 листопада 2019 року проходили змагання в межах XXVIII обласних студентських ігор серед ЗВО м. Одеси.

Спортсмени Університету Ушинського здобули перші місця з:

- міні-футболу (дівчата). Найкращими були Хромова Карина (студентка 4 року навчання навчально-наукового інституту фізичної культури спорту та реабілітації (надалі - ННІФКСР)), Буц Діана (студентка 1 року навчання ННІФКСР), Попова Альбіна (студентка 4 року навчання ННІФКСР);

- волейболу (юнаки). Кращі гравці цих змагань: Ангелов Микита (студент 1 року навчання ННІФКСР), Сімаченко Владислав (студент 3 року навчання ННІФКСР), Ладиненко Сергій (студент 2 року навчання ННІФКСР);

- боротьби дзюдо. Найкращими спортсменами стали Наумов Сергій (студент 4 року навчання ННІФКСР), Бальжик Вікторія (студентка 2 року навчання ННІФКСР), Додосєва Анастасія (студентка 2 року навчання ННІФКСР).

У XVII Відкритому всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юніорів, присвяченому триразовому Олімпійському чемпіону Олександру Медведю, у ваговій категорії 65 кг 1 місце посів Гордієнко Сергій (студент 2 року навчання ННІФКСР).

Дякуємо нашим спортсменами за перемогу і бажаємо нових спортивних досягнень.

Спортивний клуб