Навчально-методичний відділ

Навчально-методичний відділ є основним структурним підрозділом Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Його діяльність полягає в поєднанні централізованого керівництва і контролю за навчальною та навчально-методичною роботою з боку ректорату, з самостійністю та ініціативою самого відділу.

Головне завдання навчально-методичного відділу – удосконалення освітнього процесу, забезпечення підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів в університеті.

Основними завданнями навчально-методичного відділу є: контроль виконання навчальних планів і програм, планування та облік виконання педагогічного навантаження штатними викладачами, сумісниками, викладачами з погодинною оплатою праці; перевірка розкладів навчальних занять, екзаменів, графіків освітнього процесу; ведення обліку особового складу студентів за освітніми програмами, ведення персонального обліку студентів; складання звітності до статистичного управління та Міністерства освіти і науки України; ведення ділової переписки, забезпечення деканатів та кафедр документацією.

У своїй діяльності навчально-методичний відділ керується Законами України, Постановами Кабінету Міністрів України, наказами та нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Статутом університету та Положенням про навчально-методичний відділ, наказами ректора університету, розпорядженнями першого проректора з навчальної та науково-педагогічної роботи.

1. Тагієва Ірина Сергіївна – начальник навчально-методичного відділу

2. Дубровіна Олена Олександрівна – провідний фахівець

3. Самчук Лариса Сергіївна – провідний фахівець

4. Рожко Зоя Миколаївна – провідний фахівець

5. Сарієва Антоніна Михайлівна – провідний фахівець

6. Ніколаєва Іванна Борисівна – оператор EDBO, фахівець 1 категорії

7. Лагодіна Олена Андріївна – фахівець

8. Делігіоз Діана Олександрівна – фахівець

9. Кинєва Поліна Петрівна – фахівець

Наша адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, кабінет № 24.

Години прийому: 10:00 – 12:00 та 14:00 – 16:00