Подяка від Уряду КНР за підготовку аспіранта

Для мене велика честь повідомити, що за рішенням комісії з відбору нагород Китайської стипендіальної ради аспірант Університету Ушинського Ян Сяохан був нагороджений «Премією Уряду Китаю 2020 року для видатних студентів на самофінансуванні за кордоном», яка щороку вручається 500 молодим талантам з усього світу.

Від імені Китайської стипендіальної ради я хотів би висловити щиру подяку приват-професору Н. Г. Кьон за повну підтримку та сумлінну підготовку аспіранта, які сприяли його видатним академічним досягненням. Я буду дуже вдячний за Вашу постійну увагу до його академічних досліджень та розвитку кар`єри в майбутньому.

Вітаємо та з найкращими побажаннями!

Генеральний секретар Китайської стипендіальної ради Шен Цзяньсює, Пекін, КНР

20.09.2021 р.

Відгуки роботодавців про Університет Ушинського

Випускники факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського працюють викладачами у Державному Університеті Мистецтв Еквадору (м. Гуаякіль). Під час відеоконференції 21 жовтня 2021 року представники ректорату Державного Університету Мистецтв Еквадору висловили подяку Університету Ушинського за високу якість професійної підготовки випускників факультету музичної та хореографічної освіти, які проводять плідну науково-педагогічну діяльність, керують хором та оркестром у ЗВО Південної Америки.

Подяка університету від керівництва дитячого спеціалізованого санаторію "Зелена гірка"

Висловлюємо подяку педагогічному - колективу співробітників університету на чолі з ректором Чебикіним О. Я. ...

Відгуки роботодавців про Університет Ушинського

Висловлюємо подяку педагогічному колективу університету на чолі з ректором Чебикіним О. Я., а також методистам, завідувачу педагогічною практикою Іщенко А. Л. за високу теоретичну підготовку студентів, котрі проявляють себе грамотно підготовленими фахівцями, відповідальними в роботі. Вони у своїй роботі використовують нові методики. Уміло організовують колектив. Відмінно володіють методиками індивідуального підходу до дітей. Вносять в дитячий педагогічний колектив запал, творчий підйом. Діти тягнуться до них, стають більш активними, а часом і швидше одужують.

Відгуки роботодавців про Університет Ушинського

  1. «Вже багато років я керую шкільним колективом і постійно відчуваю ті великі зусилля, які доклали викладачі фізико-математичного факультету для того, щоб зробити нас висококваліфікованими фахівцями. Мені, як директору школи, доводиться підказувати вчителям оптимальні рішення методичного та психологічного характеру. При цьому я неодноразово пригадую поради і настанови, які одержав від моїх викладачів. Я хочу побажати всім майбутнім учителям і керівникам освітньої галузі, щоб вони одержували спеціальність, навчаючись на такому факультеті, яким є фізико-математичний факультет Університету Ушинського.

 

Директор Комунального закладу "Одеська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №6 I-II ступенів" Валерій Іванович Мінковський.

 

01.10.2018 р.

Відгуки роботодавців про Університет Ушинського

  1. «Мені завжди приємно пригадувати моє навчання на фізико-математичному факультеті Університету Ушинського. Роки мого навчання дозволили мені не тільки придбати знання з фізико-математичних наук, а також навчили мене, як учити дітей. Я маю на увазі методичну підготовку майбутніх учителів, якій на фізико-математичному факультеті завжди приділялась велика увага. Я багато спілкуюсь з випускниками фізико-математичного факультету і знаю, що серед них є відомі вчителі, відмінники освіти, директори шкіл. Велика подяка нашим учителям, викладачам і наставникам».

Директор Виноградарської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області Микола Васильович Мартинюк.

01.10.2018 року

Відгуки роботодавців про Університет Ушинського

"На мой взгляд, Университет Ушинского – это лучший педагогический университет Украины. Выпускники 4 школы охотно выбирают данный университет для получения качественного высшего образования. В нем готовят специалистов самых разных специальностей и направлений. Преподавательский состав обладает высоким уровнем квалификации и внедряет новые эффективные методики обучения в учебный процесс. С уверенностью рекомендуем Университет Ушинского всем абитуриентам, которые стремятся стать настоящими профессионалами".

Директор загальноосвітньої школи №4 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Наталя Олександрівна Аббас

21.09.2018 року

Відгуки роботодавців про Університет Ушинського

"Мы сотрудничаем с Университетом Ушинского уже не один год. Очень приятный трудовой коллектив. Выпускники нашей гимназии имеют возможность получить доступное качественное образование в стенах этого университета. Преподавательский состав и администрация всегда готовы поддержать студентов. Университет участвует во многих международных программах по обмену студентов, что обеспечивает практику полученных навыков за границей. Наша гимназия планирует продолжать сотрудничество с Университетом Ушинского и способствовать его дальнейшему развитию".

Директор Гімназії №1 ім. А. П. Бистриної Одеської міської ради Одеської області Людмила Семенівна Топчий

20.09.2018 року

Сторінка 1 із 2

 

© 2017 Університет Ушинського