Академічна мобільність.

Міжнародна академічна  мобільність

Упродовж 2017 року  47 викладачів, 38 студентів і аспірантів проходили навчання, стажування й вивчення відповідного досвіду різних країн, брали участь у міжнародних конференціях, семінарах, спільних наукових дослідженнях за межами України.

На підставі угод про співпрацю за програмами академічної мобільності тривалістю 1 семестр і більше проходили навчання в закладах освіти КНР 20  студентів.

В університеті на факультеті іноземних мов на постійній основі працювали 7 викладачів-іноземців (з Китаю, Туреччини, Кореї) і 19 фахівців (з КНР, США) здійснювали викладацьку діяльність як волонтери.

Відповідно до договору про академічну мобільність за програмою ERASMUS+ двоє викладачів Литовського бізнес-коледжу м. Вільнюса проводили заняття в університеті.

Троє викладачів художньо-графічного факультету брали участь у міжнародному захисті дипломних робіт у якості членів екзаменаційних комісій зі спеціальностей «Образотворче мистецтво» і «Дизайн» у Державному педагогічному університеті Молдови ім. Іона Крянге.