Кваліфікаційні роботи

014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

025 Музичне мистецтво

Новини факультету музичної та хореографічної освіти

Факультет музичної та хореографічної освіти

muz horeograf

 

Факультет музичної та хореографічної освіти має давні традиції та великий досвід підготовки висококваліфікованих фахівців у галузях «Освіта/Педагогіка» та «Культура і мистецтво» зі спеціальностей «Музичне мистецтво» і «Хореографія».

За 55 років існування факультет перетворився в один із провідних осередків музичної та хореографічної освіти дітей та молоді в Україні, став потужною науковою інституцією дослідження проблем художньої освіти, мистецької педагогіки, музично-хореографічного виконавства. Факультет є авторитетним і активно діючим науково-методичним центром художньо-естетичного просвітництва, мистецької освіти дітей та молоді.


На факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями 014 Середня освіта. Музичне мистецтво, 025 Музичне мистецтво, 014 Середня освіта. Хореографія і 024 Хореографія на денній і заочній формах навчання за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

Факультет має значний досвід у підготовці фахівців вищої кваліфікації за третім (освітньо-науковим) рівнем щодо здобуття наукового ступеню доктор філософії (PhD). Наразі в аспірантурі за спеціальністю 014 Середня освіта. Музичне мистецтво навчається майже 40 аспірантів, з яких 30 – здобувачі-іноземці. За останні 5 років успішно захистили кандидатські дисертації майже 50 аспірантів. Уперше в університеті протягом 2020-2021 н.р. проведено за експериментом 7 захистів дисертацій під час разових засідань учених спеціалізованих рад.

Мистецько-освітній процес на факультеті забезпечують чотири фахові кафедри: музичного мистецтва і хореографії; музично-інструментальної підготовки; теорії музики і вокалу; диригентсько-хорової підготовки, на яких працюють 7 докторів наук, професорів, 22 кандидати наук, доценти, 2 народних артисти України, 4 заслужених артисти й заслужені працівники освіти України. Для викладання запрошуються провідні фахівці в галузі музичного і хореографічного мистецтва, балетмейстерської підготовки із освітніх закладів, академічних театрів міста.

Потужній науково-педагогічний потенціал факультету музичної та хореографічної освіти уможливлюють успішне вирішення проблеми модернізації освітнього процесу щодо інноваційних підходів до формування професійної компетентності, творчої активності, креативності майбутніх фахівців. Високий професіоналізм науково-педагогічних працівників фахових кафедр підтверджується творчо-виконавськими досягненнями здобувачів освітніх і наукового ступенів: «Бакалавр» «Магістр» «Доктор філософії (PhD)».  Щорічно студенти факультету отримують призові місця на міжнародних і національних конкурсах, фестивалях і олімпіадах (зокрема, Австрії, Греції, Іспанії, Німеччини, Румунії, Польщі, Фінляндії, Чехії, України та ін.). Тільки за останні 3 роки здобувачі отримали 184 призових місць, з яких: 29 - найвищі нагороди «Гран-Прі» та 117 - перші місця.

Факультет підтримує міжнародні академічні, творчі і наукові зв’язки з науковими центрами та закладами освіти Німеччини, Ізраїлю, Болгарії, Китаю, Чехії, Білорусі та інших країн. Перед студентами і викладачами з майстер-класами, вебінарами, лекціями виступають фахівці з Ізраїлю, Польщі, Швеції, Китаю, Білорусі та інших країн. Свою виконавську майстерність випускники й викладачі-хореографи презентували у Південній Кореї, Італії, Німеччині, Хорватії.

Понад 20 років на факультеті отримують професійну підготовку іноземні студенти, переважно, з Китаю (за цей пеірод підготовлено майже 400 фахівців для КНР), а також з Еквадору, Туреччини, Ірану, Сирії та інших країн.  

Випускники факультету працюють у різних містах України, а також за її межами: у Німеччині, Швеції, Китаї, Ізраїлі, Туреччині, США, Білорусі, Казахстані тощо. Серед випускників факультету є доктори і кандидати наук, професори, доценти, декани факультетів  і завідувачі  кафедр в Україні, Китаї, Туреччині, Еквадорі, Білорусі та в інших державах. Отримана на факультеті освіта дає широкі можливості працевлаштування. Випускники здобувають можливість викладати музичне мистецтво, хореографію, світову художню культуру; працювати сценаристами та режисерами театралізованих заходів, учителями музичного мистецтва і хореографії в закладах загальної середньої освіти, мистецьких школах, училищах, коледжах, керівниками художніх колективів, студій, гуртків, дитячих театральних колективів тощо.

Наразі факультет музичної та хореографічної освіти – один з провідних навчально-наукових й освітньо-мистецьких університетських підрозділів, відомий не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Колектив факультету відкритий новітнім підходам, упровадженню інноваційних технологій і спрямований на модернізацію підготовки майбутніх фахівців у галузі мистецької освіти в контексті інтеграції її у світовий освітній простір.

     

Очолює факультет декан - Новська Олена Рудольфівна, кандидат педагогічних наук, доцент.

     

Місцезнаходження факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського: Україна, 65009, м. Одеса,  вул. Фонтанська дорога, 4, корпуси № 8, 9.

Поштова адреса: Україна, 65026, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.

Телефон: + 380630598450;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прийом відвідувачів деканом: щопонеділка і щосереди з 12.30 до 14.30.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://jdih.depok.go.id/mahjong-wins/ https://www.lippohomes.com/olympus-banyak-scatter/ https://jdih.depok.go.id/uploads/rahasia-mahjong/ https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/