ВІДБУВСЯ ЛІТЕРАТУРНО-КУЛЬТУРНИЙ ДІАЛОГ УЧЕНИХ РЕСПУБЛІКИ КОРЕЯ ТА УКРАЇНИ

14 липня 2018 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбувся Міжнародний форум учених, освітян, діячів культури та мистецтва — Eurasia Culture Forum (E.C.F).

У межах цього форуму, починаючи з 2004 року, проводяться конференції в різних країнах — Туреччині, Монголії, Казахстані, Узбекистані, Непалі та інших.

Міжнародна конференція в Університеті Ушинського була присвячена різним напрямам культури та мистецтва, в якій взяли участь понад 15 учених, діячів культури та мистецтва Кореї, а також понад 50 — з української сторони.

Жвавий інтерес аудиторії викликали доповіді-презентації корейських фахівців — президента Форуму E.C.F професора Хонг Тесік, викладачів Park In-Gee (Emeritus Prof, Gyeongin National University of Education), Chae Gil-soon (Novelist, Myongji College professor), Woo Han-Yong (Emeritus Prof., SNU), а також представників Університету Ушинського — першого проректора з навчальної та науково-педагогічної роботи, професора Ольги Антонівни Копусь, професорів Ольги Андріївни Тарасенко, Сергія Васильовича Шипа, доцентів Ірини Анатоліївни Хижняк, Маріанни Володимирівни Скоромної, Антоніни Пак та ін.