1. Український культурний фонд оголосив конкурси культурно-мистецьких проектів
Для розгляду приймаються індивідуальні проекти, проекти національної співпраці та проекти міжнародної співпраці. Фонд очікує на заявки від аплікантів з таких секторів культури: візуальне мистецтво, аудіальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, дизайн та мода, перформативне та сценічне мистецтво, культурна спадщина, література та видавнича справа, а також культурні та креативні індустрії.
Кожна проектна заявка має належати до одного чи більше секторів культури і відповідати лише одному з пріоритетів діяльності Українського культурного фонду.
На 2018 рік Фонд визначив наступні пріоритети:
1. Підтримка культурних проектів на етапі їх концептуалізації, підготовки, препродакшену.
2. Сприяння проведенню аналітичної і дослідницької діяльності у сфері культури і мистецтв.
3. Сприяння впровадженню інновацій, цифрових технологій та діджиталізації у сфері культури і мистецтв.
4. Підтримка розвитку молодих митців та сприяння реалізації культурних і мистецьких дебютів, в тому числі сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді.
5. Підтримка інклюзії у сфері культури та мистецтв, розширення аудиторії через залучення різних вікових та соціальних груп.
6. Забезпечення міжсекторальної співпраці та налагодження культурного діалогу між регіонами з метою розвитку громад, сприяння креативному розвитку малих територій України.
7. Залучення міжнародних партнерів до реалізації спільних ініціатив та спільне фінансування культурних проектів, в тому числі проектів, підтриманих в рамках програми «Креативна Європа» або іншими програмами ЄС.
8. Сприяння презентації української культури і мистецтв за кордоном, в тому числі на міжнародних заходах та виставках.
9. Сприяння розробці електронного інформаційного ресурсу культурної спадщини і культурних цінностей та впровадження сучасних інформаційних технологій у сферу музейної діяльності і культурної спадщини.
10. Сприяння розвитку освітніх ініціатив у сфері культури та мистецтв, в тому числі креативних індустрій, спрямованих на підтримку закладів мистецької освіти, підготовку і перепідготовку кадрів.
11. Забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
12. Сприяння збереженню культурного розмаїття.
Один і той самий заявник може взяти участь у не більше, ніж 1 (одній) проектній заявці, що подаються в межах одного конкурсу.
Одна і та ж юридична особа, фізична особа-підприємець може виступати заявником в межах одного конкурсу (наприклад, «Мистецький конкурс. Індивідуальні проекти»), і партнером в межах іншого конкурсу (наприклад, «Мистецький конкурс. Проекти міжнародної співпраці»), але може брати участь не більше, ніж в двох заявках. Заявник може подати не більше 1 (однієї) проектної пропозиції в межах одного конкурсу.
Конкурсний відбір проектів буде проводитись у два етапи :
1. Перший етап включає аналіз проектних заявок щодо відповідності технічним критеріям оцінювання і проводиться Дирекцією Фонду. Проектні заявки, що не відповідають хоча б одному із технічних критеріїв оцінювання, не допускаються до другого етапу конкурсу.
2. Другий етап конкурсу включає оцінювання проектних заявок щодо відповідності критеріям призначення фінансування і проводиться членами експертних рад.
Детальну інформацію щодо складу пакету документів, процедури подання документів, мінімального - максимального розміру фінансування та умов фінансування проектів, критеріїв оцінювання заявок, завдань та пріоритетів конкурсу дивіться в додатку “Інструкції для заявників”.
Deadline
Подати проектну заявку на конкурс: 21 травня — 2 липня 2018 року
Реалізувати проект: до 2 грудня 2018 року
Надати фінансову звітність: до 3 грудня 2018 року
Інструкції
Інструкція для заявників є обов’язковою для ознайомлення!
Бюджет
Мінімальний обсяг гранту – 50 тис. грн
Максимальний обсяг гранту – 500 тис. грн
Пакети документів у рамках кожного конкурсу ви знайдете за посиланнями:
https://ucf.in.ua/news/21_05_2018
Конкурс індивідуальних проектів
Конкурс проектів національної співпраці
Конкурс проектів міжнародної співпраці
У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Український культурний фонд
+38 050 374-88-36
2. Конкурс грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні» (9 хвиля)
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується ЄС оголошують нову 9 хвилю грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні». Дедлайн - 10 серпня 2018 року.
Мета конкурсу – зростання залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо секторальних реформ у відповідності до виконання Угоди про асоціацію в таких секторах як правова, конституційна, судова та виборча реформи, фінансування політичних партій, реформа державного управління, охорона здоров’я, охорона довкілля, енергетика, транспорт, земельна реформа, технічні бар’єри в торгівлі та спрощення торгівлі, контроль безпеки продуктів харчування. Заявки приймаються до 10 серпня 2018 року.
Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу
До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:
статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;
спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);
запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період виконання проекту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче).
веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.
Досвід практичної роботи у сфері запропонованого проекту буде конкурентною перевагою. Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з іншими регіональними громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, ЗМІ (у тому числі з інших областей України).
Максимальний розмір гранту – 750 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 300 000 – 500 000 гривень).
Максимальна тривалість проектів – 12 місяців, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.10.2019 року.
Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на 11-му засіданні Грантової комісії (орієнтовна дата – 08.11.2018) - 10.08.2018 р. - до 18.00.
Конкурс є постійним і триватиме до 31 січня 2019 року. У випадку вичерпання грантового бюджету термін конкурсу може бути скорочений.
Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. одним електронним листом. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf. Кожен додаток слід надсилати одним окремим файлом. У випадку неможливості надіслати проектну пропозицію одним електронним листом (в разі великого обсягу додатків), грантова заявка може бути розміщена на файло-обмінних системах із зазначенням посилання на неї.
Вся інформація про конкурс грантів
Контакти
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
http://www.ier.com.ua/ua
Рейтарська 8/5-А 01030 Київ Україна
3. Конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні»
Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня Конституції України проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні». Дедлайн - 1 червня 2018 року.
Національний Конкурс проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.
Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; залучення молоді до розвитку місцевого самоврядування;створення умов для її творчого зростання; активізація науково-дослідної роботи студентів та аспірантів; дослідження громадянського суспільства, як важливого феномену; подальший науковий пошук з метою приближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями.
До участі у конкурсі запрошуються учні-члени Малої академії наук України, студенти вищих навчальних закладів України, аспіранти вищих навчальних закладів та наукових установ України.
Конкурс триватиме з 12 березня по 28 червня 2018 року. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 01 червня 2018 року.
Визначає переможців Експертна рада конкурсу, до якої входять провідні юристи, які внесли значний вклад у розвиток юридичної професії, науково-педагогічні працівники, представники Інституту політико-правових та релігійних досліджень, представники центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, та інші особи, які мають відповідні наукові знання.
Конкурсні роботи разом з заявками встановленого зразка та рецензією наукового керівника направляються у паперовому та електронному вигляді засобами поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» на адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3) та на е-адресу (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), з позначкою «На Конкурс».
Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.
Оргкомітет:
Герасименко Олександр Олександрович, організатор
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контакти
Інститут політико-правових та релігійних досліджень
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.facebook.com/institute2015
4. Літня школа у Копенгагенському університеті
Під час цієї літньої школи студенти та студентки вивчатимуть критичну міську теорію та практичні підходи до міської етнографії. Дедлайн - 1 червня 2018 року.
Курс складатиметься з трьох фаз: до приїзду в Копенгагенський університет, студентки мають ознайомитися з темами, з яких складається програма школи, за допомогою онлайн-лекцій. Студенти також мають провести невелике етнографічне дослідження і написати його синопсис.
Протягом другого етапу курсу, 24 липня — 4 серпня, студентки приїдуть в Копенгаген для участі у двотижневій літній школі, яка складатиметься з міждисциплінарних семінарів, лекцій, дебатів і польових досліджень. Наостанок, студенти мають презентувати завершений синопсис свого досілдження.
Разом із заявкою на участь потрібно надіслати мотиваційний лист (1 сторінка А4). Дедлайн подачі заявок: 1 червня.
Детальніше про школу - за посиланням
Джерело: http://urban.tors.ku.dk/summerschools/new-urban-life-across-the-globe/
Контакти
http://urban.tors.ku.dk/contact/
University of Copenhagen
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
5. Стартував третій раунд молодіжного конкурсу есе на європейську тематику
Проект «Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією», який реалізується аналітичним центром Centre for European Policy Studies (Брюссель) у партнерстві з аналітичними центрами: Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (Україна), Експерт-груп (Молдова), Реформатікс (Грузія), оголошує третій раунд конкурсу есе (до 3000 слів) для молоді (до 30 років) з Грузії, Молдови та України на будь-яку актуальну тему, що має відношення до Угоди про асоціацію між їх країнами та ЄС. Дедлайн - 30 червня 2018 року.
Есе повинні бути написані англійською мовою, хорошої аналітичної та лінгвістичної якості, та присвячені темі, в межах якої автор може продемонструвати глибину своїх знань, досліджень або професійний досвід. Есе повинні мати цікаву аргументацію або пропозиції. Ті есе, які перемогли будуть опубліковані на порталі www.3dcftas.eu.
Крім цього, автори найкращих есе отримають грошовий приз у розмірі 500 євро.
Надсилате есе можна у будь-який час до 30 червня 2018 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Залишаються три нагороди, якими будуть нагороджені переможці.
Перший раунд конкурсу було оголошено на початку 2017 року з дедлайном 31 березня 2017 року, у якому переможцями стали 2 есе.
Другий раунд було оголошено в травні 2017 року. Переможцями стали 4 есе.
Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
6. Європейська молодіжна премія - 2018
Відкрито прийом заявок на здобуття Європейської молодіжної премії. Нагорода призначена для заохочення молоді, соціальних підприємців та стартаперів, які реалізують проекти у сфері цифрових технологій, що мають значний позитивний вплив на суспільство. Дедлайн - 15 липня 2018 року (далі - англ.).
The European Youth Award (EYA) is a pan-European contest to motivate young people, social entrepreneurs, and start-ups to produce digital projects that will have an impact on society. It demonstrates their potential to create innovative solutions with Internet and Mobile technology addressing the goals defined by the Council of Europe and Europe 2020 as well as the UN Sustainable Development Goals (SDGs).
The annual winners event (EYA Festival) is s a unique event combining knowledge – innovation – networking – inspiration – motivation taking place in Graz at the end of November. It is a public event and everybody is welcome to join. Thus, don’t miss the chance and be part of it! The dates for 2018 are November 28 to December 1.
EYA is organized by the International Center for New Media, a Non-Profit Organization based in Salzburg, Austria.
General contest rules
The European Youth Award (EYA) looks for digital projects that have a strong impact on society in one of the 9 EYA categories. EYA focusses on different evaluation criteria.
By submission of a project, applicants accept the rules of the EYA contests.
All submitters to the EYA have to abide by the rules and regulations mentioned in the UN Declaration on Human Rights. Submissions therefore which encourage war, the exercise of violence, fraud, racism or discrimination will not be accepted and eliminated. Similarly, submissions that violate international copyright provisions will be excluded.
EYA cannot be held liable for accepted submissions and their contents and rights.
Who can participate and maybe become EYA Winner in 2018
People who fulfil the following criteria are eligible to participate in the competition:
Creative minds under the age of 33 (born on or after January 1, 1985).
Living in one of the member states of the European Union, Council of Europe, or Union for the Mediterranean, Belarus or Kosovo.
Who have produced an outstanding, innovative digital project to improve society (ex. website, app, wearable device, digital installation).
Application and submission of projects to the EYA
Registration, including submitting project information, must be completed online via the EYA contest database in coordination with the communicated EYA call deadline.
Projects can also be nominated by an EYA Ambassador or former EYA Winners. Nominated projects can be directly sent to online jury round 2 (upon discretion of the nominator).
Submitting a product to the evaluation and selection process does by no means entitle a producer to any benefits. There is no way of challenging this decision legally.
Only submitted and fully filled in applications will be considered by the EYA Jury.
Submission is free of charge.
Which projects are suitable for EYA
For EYA any digital project can be submitted. This contains all mobile and web-based applications, such as: apps, webpages, applications for wearables, kiosk installations, sms based products, mobile games and interactive mobile productions. There is no limitation regarding the platforms or channels the projects work with.
The submitted digital project, product or application must be functional and operational at the time of submission. It has to be (at least) in a prototype or beta-version stage.
All submitted products must have been completed after Jan. 1, 2017. For a project or product completed earlier, the submitters have to document significant alterations and / or improvements and / or additions have been made in the period thereafter.
A product can only be submitted for one category. In case of multiple submissions by the same team, each product requires a separate registration. Submissions which have been submitted in the EYA in previous years cannot be submitted again. For a project which has been already submitted before, the submitters have to document significant alterations and / or improvements and / or additions.
Winners and EYA festival
The European Youth Award honours up to 3 winning projects, products or applications per category chosen by the jury as the best in the category but no more than 15 Winners in total. If no project, product or application obtains the necessary minimum points in one category, no winner will be honoured in this category.
One producer or representative per winning project is invited to the EYA Festival (Winners Event) in Graz from Nov 28-Dec 1, 2018. Travel costs will be covered with a lump sum on the basis of an average travel for one person from the place of living to Graz. Accommodation will be provided (double room).
If no producer or representative can accept the invitation to the EYA Festival (Winners Event) in order to present the digital project, product or application there and receive the award personally, the digital project cannot become EYA Winning project.
Other benefits of winning the EYA (mentorship program, project analyses in the framework of the student projects) are subject of change and can be found on the website.
Submission for #EYA18 is open until July 15, 2018.
Application form
Source
Контакти
International Center for New Media
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://eu-youthaward.org/
https://www.facebook.com/EuropeanYouthAward/
7. Конференція для тренерів та молодіжних працівників «Bridges for Trainers» (Чехія)
Bridges for Trainers – це простір для обговорення освітніх тенденцій у молодіжній сфері. Планується обговорення ролі та завдань тренерів, зокрема що стосуються нової стратегії молодіжної політики в ЄС. Дедлайн - 24 вересня 2018 року (далі - англ.).
Trainers and training providers with existing training strategies for trainers at national or international level are invited to come to Prague and discuss the possible links between the work of trainers and the policy initiatives in the field of youth, including the new EU Youth Strategy. The idea is to explore trainers’ roles and tasks to better recognise and support policy initiatives in youth work (and vice-versa), what are the possible opportunities, synergies, areas of tensions, what is needed, etc. This will be linked with further reflections on the new ‘being civically engaged’ competence area of the ETS model for trainers, with being pro-activ(ist) in youth work, the further development of quality in youth work, and the digitalisation of youth work, amongst other themes under the scope of current policy initiatives.
The main intentions for BfT 2018 are:
- To get insights of the new programme and/or policy initiatives that have an impact on the role/tasks/work of trainers;
- To explore the contents of the new EU Youth Strategy (still probably in its drafted version);
- To reflect on possible areas of tensions – thematic or not - with regard to the role and tasks of trainers and policy initiatives;
- To update on and collect feedback to recent and planned developments within the European Training Strategy (ETS); and
- To encourage networking and exchange with other trainers and other training providers.
BfT 2018 is organised and financed by the Erasmus+: Youth in Action NAs of Czech Republic, Germany, and SALTO Training and Cooperation Resource Centre and will be moderated by Alexandra Beweis (AT) and Bara Rodi (CZ). The hosting costs will be co-financed by the Erasmus+: Youth in Action NAs of Germany, the Netherlands, Slovenia and Spain.
It will take place from 28 -30 November (travel on the 27th evening and departure 30th afternoon) in Prague, Czech Republic and will gather ca. 140 participants with the following profiles or roles:
- Trainers experienced in youth workers and youth leaders training (national and international level – attention: no trainers training only young people!);
- Training course providers implementing training strategies for trainers (organisations/institutions); and
- Erasmus+: Youth in Action/SALTO RC staff cooperating with trainers and trainer pools.
Bridges for Trainers 2018 will still be articulated around the 'ETS Competence model for trainers working at international level' developed in 2013 under the European Training Strategy (ETS) of the Youth in Action Programme and composed of currently 7 competence areas (‘being civically engaged’ being now formally included in the model).
BfT serves as a platform to contribute to exploring the next steps to be undertaken in the ETS development and to reflect on what role Erasmus+: Youth in Action could play in this. BfT takes place every two years and is a conference concept bringing together experienced trainers, other training providers, and Erasmus+: Youth in Action NA/SALTO RC staff working with trainers / trainer pools to reflect on trends and core issues in the youth field and effects on the work of trainers.
More information on additional planned offers for trainers can be found at www.salto-youth.net/TCDproject, the long-term cooperation project of 8 NAs and SALTO T&C RC.
Further reading:
- European Training Strategy in the field of Youth (ETS): www.salto-youth.net/trainingstrategy
- ETS Competence Model for Trainers to work at international: www.salto-youth.net/trainercompetences
- ETS Competence Model for Youth Workers to work international: www.salto-youth.net/youthworkers-competence-model
Application form
Source: http://trainings.salto-youth.net/7358
Контакти
SALTO Training and Cooperation RC
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://trainings.salto-youth.net/7358
8. Тренінги Базового рівня Програми «Молодіжний Працівник» у 2018 році
Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник» та запрошує взяти участь у тренінгах Базового рівня у 2018 році.
Ознайомитись з графіком проведення тренінгів та заповнити заявку на участь можна на сайті Програми за посиланням
Програма тренінгів складається з таких тематичних блоків:
1.Молодіжна політика і молодіжна робота.
Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.
2.Громада і молодіжна робота в громаді.
Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді.
3.Компетенції молодіжного працівника.
Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.
До участі запрошуються:
лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;
працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.
Відбір учасників здійснюється партнерами Програми спільно з командою тренерів за такими критеріями:
досвід роботи з молоддю,
мотиваційний лист учасника щодо участі у Базовому тренінгу,
гендерний та регіональний баланс,
принцип 50х50 (громадський та державний сектор).
Графік проведення, регіони та посилання на реєстрацію можна знайти на сайті Програми за посиланням
Розклад оновлюватиметься щомісяця.
Контакти
Програма “Молодіжний працівник”
Міністерство молоді та спорту України
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://youth-worker.org.ua/
https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/
9. Молодіжний обмін «Culture.World.Us» (Німеччина)
Шукають 8 учасників молодіжного обміну, що відбудеться в Бремені (Німеччина) у вересні 2018 року. Дедлайн – 10 червня 2018 року (далі - англ.).
The Culture.World.Us. Youth Exchange is going to bring together 30 motivated youngsters aged between 18-26 from Germany, Ukraine, Russia and Italy to raise awareness about discrimination and connected to it human rights.
The project aims to achieve the following objectives:
- Use non-formal educational methods to share ideas and come up with solutions against discrimination in participating countries so that to contribute to creating an inclusive society in participating countries and internationally;
- Foster a deeper understanding and respect towards other individuals with different or similar cultural background
- Get to know more about the European Values such as the value of human rights, diversity, respect and tolerance towards different cultures
- Improve social and intercultural competence;
- Increase the sense of initiative and entrepreneurship;
- Share cultures and learn from diversity which young people are going to encounter during the project, as well as diverse experiences they are going to share;
During the youth exchange the participants are going to work together using creative and interactive methods of non-formal education, theater and art, experiential learning, learning by doing, etc. During meetings with stakeholders and civil society activists young people will have an opportunity to have dialogues with those working directly with the topic of discrimination and human rights. They will share their cultures, master their competencies and learn from each other. Throughout the youth exchange young people will gradually get inspired to make their communities more inclusive, they will gain competencies to get actively involved in their local civil societies. As a result, they are going to
develop a performance on the topic of the exchange. The performance will be shown in a local community for local youth.
The project covers all visa costs, accommodation, food and travel expenses (up to 275 EUR)
In order to apply, please send us your CV and a motivation letter to Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. The motivation letter should be up to 200 words and express: why you like to become a part of this project.
Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
NGO ITTA
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
066 354 1940
10. Конкурс «Вікі любить музику»
1 червня 2018 року в українській Вікіпедії стартує конкурс «Вікі любить музику». Протягом місяця учасники мають створювати або покращувати статті про музику у вільній онлайн енциклопедії. Дедлайн - 30 червня 2018 року.
Основною метою проведення цього конкурсу є наповнення української Вікіпедії статтями про музику — музичні терміни, поняття, історію музики і її жанрів, про окремі твори, про виконавців, композиторів, альбоми, окремі пісні, а також про події чи інші теми, пов’язані з музикою.
Зараз в найпопулярнішій енциклопедії всього приблизно 29 000 статей про музику, що становить менш як 4% всіє кількості статей. Якщо порівняти з польською Вікіпедією, це більші ніж вдвічі менше — приблизно 70 000, що складає понад 5% всіх статей польською.
У конкурсі може взяти участь кожен охочий. Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися в українській Вікіпедії, ознайомитись з умовами конкурсу та вимогами до статей у Вікіпедії. Також для учасників конкурсу поданий перелік статей, які можна створювати для конкурсу, хоча можна також пропонувати свої теми. Статті можуть стосуватись музики у всіх аспектах цього поняття, але вони мають ґрунтуватися на авторитетних джерелах, не містити плагіату та дотримуватись нейтральної точки зору – такими є загальні вимоги Вікіпедії.
Конкурсний період починається 1 червня 2018 року і буде тривати рівно місяць — до 30 червня 2018 року включно. Переможці конкурсу визначаються за сукупним обсягом та якістю статей, яке оцінюватиме журі — вікіпедисти та музикознавці.
Переможцями конкурсу стануть користувачі, що отримають в підсумку найвищий загальний бал в межах групи і отримають приз на суму 5 000 гривень[2].
Також, будуть оголошені додаткові номінації, переможці яких теж отримають призи на загальну суму 10 000 грн..
Якщо за підсумком балів переможцем у обох групах стане одна людина, то їй присудиться перемога в тій категорії, де розрив у балах із наступним місцем буде більшим. І перемога в іншій категорії присудиться користувачу, який є наступним за списком.
Українці вважають себе співочою нацією, тож конкурс є гарною нагодою довести це.
Сторінка конкурсу wmusic.org.ua
Контакти
Вікіпедія
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
wmusic.org.ua
11. Літня школа у форматі міждисциплінарної PeaceLab (Німеччина)
Viadrinicum - щорічна літня школа на базі Європейського університету Віадріна, присвячена країнам регіону Східного партнерства з особливим фокусом на Україні. Дедлайн - 10 червня 2018 року.
Цього року школа відбудеться у міждисциплінарному форматі та носить назву “Transsectoral PeaceLab. Looking for Hybrid Solutions to Hybrid Conflicts: Academia, Civil Society, and the Arts”. Метою школи є вирішення складних питань медіації війни та миру з точки зору різних теоретичних та методологічних ракурсів. Маючи чіткий акцент на партисипативних методах навчання, школа дасть можливість її учасникам поглибити свої знання через академічні семінари та посилити практичні та методологічні навички через проектно-орієнтовані воркшопи. Студенти, науковці, активісти НУО, менеджери культури, урбаністи та художники (до 35 років) запрошуються до подачі заявок.
Участь для українських учасників безкоштовна. Організатори покривають переліт, проживання та харчування.
Для участі потрібно заповнити аплікаційну форму.
Дедлайн подачі заявки: 10 червня 2018 року.
Контакти
Європейський університет Віадрина
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://www.europa-uni.de/en/index.html
Файли
cfa_viadrinicum-2018_transsectoral-peacelab.pdf 861.9 КБ
12. ЄВС-проект у Польщі
Для молоді, що цікавиться театром та міжкультурною комунікацією та мріє реалізувати власний проект з досвідченою культурною асоціацією. НУО «Стелла» запрошує мотивованих учасників для довгострокового роекту у Польщі. Дедлайн – 30 травня 2018 року.
Де: Hajnòwka (біля Białystok), Польща
Коли: 15.11.2018 – 30.10.2019 (далі - англ.).
Association Postcard is looking for 5 proactive and energic volunteers interested in theatre, photography, video making and social communication who are ready to challenge themselves for 12 months in Poland!
By volunteering you become an active member of our team and all your ideas will be fundamental! Whether it is a concert, a performance or a workshop, you can follow your ideas and put your manual and management skills into practice!
The association is engaged in many artistic projects: the organization of Wertep, an international theater festival, and many artistic and educational activities such as workshops in schools and events with the local community. We want our volunteers to be an active part of all the stages of realization of the projects, from the idea to the concretization and promotion. This is a perfect opportunity to experience everyday working
life with a cultural association.
Volunteers will also be a fundamental part of the whole process of realization of “Hajnówka Centralna”, a new artistic project which aims to transform the former train station into a heart of new ideas and common projects, where each member of the community can give a personal contribution to enrich the culture of the area.
And there’s more! Volunteers will collaborate with the association’s theater company, A3Teatr, in the creation of performances; they’ll be involved from the manual process of creation of costumes and scenographies to the acting part. It will be an amazing chance to travel all over Poland and abroad, bringing performances to festivals and international events.
The association is based in Hajnòwka, a small town in Podlasie, a unique region in East Poland with rich history and traditions, surrounded by the beautiful Białowieza Forest. Living in a small town can be really challenging sometimes, but with your help we can contribute to keeping the community alive organizing artistic activities and events; anyhow, if you’ll need a taste of city life, Białystok is not far!
If this project sounds like your gig, send us you CV and motivation letter at this e-mail address: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Don’t forget to indicate, that your sending organization is
KHARKIV NON-GOVERNMENTAL ASSOCIATION FOR ACTIVE YOUTH “STELLA” with PIC-number 947609200.
Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
НУО «Стелла»
https://www.facebook.com/stella.youth/
13. Тренінг для вчителів англійської (Харків)
Школа англійської мови «EnglishWho» проводить серію безкоштовних тренінгів для вчителів англійської мови, та людей які прагнуть розвиватися у цій сфері. Дедлайн - 27 травня 2018 року.
Однією з основних завдань Школи англійської мови “EnglishWho” було і є покращення системи викладання англійської у ВНЗ, та зміни системи освіти в Україні, в цілому.
Цей тренінг допоможе вчителям у розвитку своїх викладацьких навичок, тому що крім особистого досвіду школи на тренінг запрошено спеціаліста з міжнародним досвідом викладання та сертифікатом TESOL.
Основні теми тренінгової програми:
характеристики викладача у сучасному світі;
методики викладання;
особливості викладання мов;
відомі навчальні програми та різниця між ними;
неформальна освіта;
риторика и ораторське мистецтво
Після заповнення аплікаційної форми, з кандидатами зв’яжуться та повідомлять про ознайомчу зустріч учасників тренінгу, на якій буде оголошено розклад тренінгової програми.
Із будь якими додатковими питаннями можна звертатися за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (далі - англ.).
Participation in the program is free of charge. So we want to make this time as productive as possible, that’s why we aim to make sure that everyone present is eager and ready to actively participate.
That’s why, participants must fill in an application form, which will help us get to know you better and understand your motivation for joining.
Give some time and thought to the trickier questions. They will show your attitude and willingness to take part, and will increase your chances of entering.
Application deadline: 27.05, 23:59 EnglishWho.com/menu/training
Контакти
Школа англійської мови «EnglishWho»
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
14. Четверта Літня Профспілкова Школа (Одеса)
ГО «Трудові ініціативи» запрошує профспілкових та громадських активістів/активісток віком 21-35 років на правозахисний інтенсив, який проходитиме в Одесі 6-10 серпня. Дедлайн - 15 червня 2018 року.
Літня молодіжна профспілкова школа ГО «Трудові ініціативи» - це п’ятиденний правозахисний семінар-інтенсив, де поєднуються теорія та практика профспілкової роботи та активізму. Організатори обіцяють купу інформації та емоцій, креативу, пригод, нових вражень, нових друзів. Формат школи постійно оновлюється завдяки самим учасникам та учасницям, тому щороку кожна група у буквальному сенсі творить свій досвід.
Хто, де, коли
Trade union school/Четверта літня профспілкова школа #tus-уватиме в Одесі 6-10 серпня 2018 року.
В першу чергу, школа призначена для створення громади нового профспілкового лідерства. Це стосується і молодих профспілкових лідерів та лідерок, і тих, хто займається активізмом, волонтерством, громадською роботою. Учасники профспілкової школи зазвичай уже згуртовують навколо себе активних людей, яким небайдужа доля своїх колег, свого міста, своєї ідеї. Тренінги підкріплюють їх знання та допомагають однодумцям знайти одне одного.
У 2017 році у школі взяли участь 50 учасників/учасниць, які представляли 17 областей, 11 профспілок та активістських об’єднань. Традиційно, організатори також надають можливість приїздити на школу з дітьми віком від 5 років, щоб максимально підтримати рішення відібраних кандидатів долучитись до заходу. Наймолодші профспілкові «школярі» приєднуються до дорослих під час неформального спілкування та мають власну програму – переважно ігрову, але й водночас навчальну.
Про що йтиметься
Можливий (не вичерпний) список тематичних воркшопів:
Колективні методи захисту прав людини
Профспілкові навички
Профспілкові історії успіху
Рівність у праці
Соціальна справедливість
Мирні зібрання
Мотивація
Профспілкове кіно
Мистецтво як активізм
Майстерня творчих ідей – PR та комунікації
Як долучитися
Заповнити АНКЕТУ до 15 червня 2018 року.
Про @gotrudovi
«Трудові ініціативи» - громадська організація, що займається просуванням ідеї гідної праці й соціального діалогу в Україні, захистом права на свободу об’єднання та права на мирні зібрання, забезпеченням гендерної рівності та недискримінації. Юристи організації надають безкоштовну юридичну допомогу щодо порушень трудових та соціально-економічних прав. Організація проводить аналітичну роботу, адвокаційні кампанії, ініціює різноманітні освітні програми та співпрацює з іншими інститутами громадянського суспільства задля розвитку демократичного суспільства й побудови правової держави.
Слідкуйте за нами у facebook та twitter!
Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ГО «Трудові ініціативи»