Інформація для абітурієнтів Університету Ушинського

Шановні друзі! У зв`язку з пандемією День відчинених дверей Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було перенесено на інший термін. Про формат, дату і час проведення заходу буде повідомлено додатково на сайті університету.

Водночас у Вас є гарна нагода надіслати свої запитання й отримати консультації щодо вступу до університету електронною поштою або телефоном:

- з питань правил прийому, подачі необхідних документів, термінів та вартості навчання та інших: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (приймальна комісія);

- з питань профорієнтації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (психологічна служба);

- з питань особливостей вступу на навчання за конкретними спеціальностями (освітньо-професійними програмами), отримання консультацій від представників факультетів та інститутів університету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (загальний відділ), телефон: +38 (048) 732-51-03 у робочі дні з 09.00 до 16.00. Ваш запит на консультацію в найкоротший термін обов`язково буде переданий до відповідного факультету або інституту.

Для зручності зворотного зв`язку з Вами не забувайте вказувати у зверненні свій контактний телефон або адресу електронної пошти.

Будьте здорові й чекаємо на Вас у нашому університеті!

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського