З 20 травня 2021 року виставковий простір фойє художньо-графічного факультету Університету Ушинського відчиняє двері з новою експозицією навчальних робіт студентів різних років, головним завданням яких є вивчення особливостей зображення тіла людини. Образ людини – головна тема в історії мистецтва від прадавніх часів. Ідеальне оголене тіло (позбавлене одягу – ознаки часу) вважалося мікрокосмосом. Його пропорції відображали модель світобудови – неосяжного людським оком макрокосмосу. Боги – герої – люди: античний ланцюжок подібностей змісто-форми – продовжував зберігатися митцями від Ренесансу до ХХ століття, та залишається актуальним і сьогодні.
У системі навчання на художньо-графічному факультеті вивчення особливостей зображення тіла людини від зліпків ідеальних античних зразків до малювання натурників – є основним принципом навчання майбутніх професіоналів мистецтву образотворення. Засвоєння знань пластичної анатомії та вмінь відтворювати образ людини у різних видах мистецтва підтримує збереження засад гуманістичної традиції мистецтва Одеської школи.
В експозиції показані конструктивні та тонові малюнки, живописні етюди та довготривалі постановки, скульптурні твори. У роботах студентів різних років навчання показані розмаїті стилістичні прийоми зображення: реалістичні штудії та стилізація експериментальних композиційних рішень.
Виставка також показана в онлайн-форматі на офіційних сторінках художньо-графічного факультету Університету Ушинського в соціальних мережах (інстаграм: hgf_od та фейсбук: ХГФ – Університет Ушинського).