В рамках проєкту PAGOSTE відбулась чергова робоча зустріч учасників

20210927_13193827-28 вересня 2021 року представники команди-виконавців міжнародного проєкту PAGOSTE від Університету Ушинського, Величко Дмитро Олександрович, Петухова Тетяна Анатоліївна та Черних Володимир Володимирович брали участь у роботі чергової партнерській робочий зустрічі, яка проводилась у Віденському університеті економіки та бізнесу (Відень, Австрія)

Освітні стандарти в проф. освіті та підготовці викладачів ПТО

Image02У межах реалізації міжнародного проєкту PAGOSTE 21 та 22 вересня 2021 року представниками Віденського університету економіки та бізнесу (Wirtschaftsuniversität Wien\Vienna University of Economics and Business) професором Ріхардом Фортмюллером (Richard Fortmüller) та Розанною Штайнінгер (Rosanna Steininger) в Університеті Ушинського було проведено навчальний тренінг з питань трансферу фахових знань.

НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ «СТАНДАРТИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИКЛАДАЧІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНО ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

erasmus-logoВ рамках міжнародного проєкту PAGOSTE на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (Одеса, Україна) представниками Віденського університету економіки і бізнесу (Відень, Австрія) проводитимуться навчальні онлайн-тренінги для викладачів ЗВО, які здійснюють підготовку фахівців зі спеціальності 015 «Професійна освіта». Основними критеріями участі є залучення до навчання у програмах професійної підготовки майбутніх викладачів закладів ПТО (особливо з питань педагогіки та дидактики), наставництво у навчальній практиці.

ngerbПершим кроком реалізації Концепції, створеної в рамках реалізації міжнародного проєкту Pagoste, стало створення базі кафедри технологічної та професійної освіти Університету Ушинського Ресурсного центру професійної освіти з технологій дизайну. Діяльність Центру реалізується через створення освітньо-виробничої платформи партнерської взаємодії Центру між здобувачами вищої освіти, роботодавцями та/або замовниками послуг і викладачами/майстрами виробничого навчання, де Університет Ушинського виступає в якості координатора.

ngerbВ рамках виконання міжнародного проєкту PAGOSTE командою Університету Ушинського розроблено та затверджено Вченою Радою Концепцію партнерського управління підготовкою викладачів професійної освіти у державному закладі «Південноукранський національний університет імені К. Д. Ушинського».

Консорціум проєкту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)», до складу якого входять університети, що розташовані в містах Київ, Одеса та Харків, планує здійснити закупівлю обладнання згідно плану, що додається, та пропонує зацікавленим сторонам надавати попередні пропозиції щодо постачання.

Круглий стіл 19.11.2020

119 листопада 2020 року в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE- SP) проведено засідання Круглого столу. Організувала та провела захід методист Державного навчального закладу “Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського” Лопакова Олена Миколаївна.

Превентивний моніторинг

preventive_monitoring_agenda_18_09_2020_0118 вересня 2020 року в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP) Національний Еразмус+ Офіс в Україні проведе превентивний моніторинг.

Сторінка 1 із 2