Круглий стіл 19.11.2020

119 листопада 2020 року в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE- SP) проведено засідання Круглого столу. Організувала та провела захід методист Державного навчального закладу “Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського” Лопакова Олена Миколаївна.

Превентивний моніторинг

preventive_monitoring_agenda_18_09_2020_0118 вересня 2020 року в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP) Національний Еразмус+ Офіс в Україні проведе превентивний моніторинг.

Круглий стіл

14-15 вересня 2020 року в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP) відбудеться Круглий стіл «Управління підготовкою викладачів для закладів професійної освіти: узгодження інтересів зацікавлених сторін»

Воркшоп

16-17 вересня 2020 року в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP) відбудеться Воркшоп 2 «Підведення підсумків першого робочого пакету та планування подальших кроків»

Виступ на «Думська.TV»

24.07 2020. р. у рамках реалізації проєкту ERASMUS+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE) відбулася зустріч у прямому ефірі Одеського телебачення «Думська.TV», під час якої декан художньо-графічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, член проєктної групи PAGOSTE Петухова Тетяна Анатоліївна розповіла про проєкт, підкреслила його значимість, звернувши увагу на результати, що очікуються в результаті реалізації.

Розробка плану дисемінації та стратегій імплементації результатів проєкту PAGOSTE

3 червня 2020 року в межах грантової програми Erasmus+ відбулася онлайн зустріч учасників проєкту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE).

Робоча зустріч в межах реалізації проєкту PAGOSTE

15 травня 2020 року в межах реалізації проєкту Еразмус+ К2 «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» на кафедрі технологічної та професійної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету  імені  К. Д. Ушинського відбулася онлайн зустріч робочої групи, на якій були обговорені питання: організації та проведення анкетування цільових груп (викладачів ЗВО, які здійснюють підготовку за спеціальністю «Професійна освіта», викладачів закладів професійної освіти та керівників закладів професійної освіти); планування подальшої роботи над реалізацією міжнародного проєкту.

Kick-off воркшоп проєкту PAGOSTE

17-18 лютого 2020 року в Університеті Констанц відбувся перший воркшоп проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE).

Сторінка 1 із 2