Публічна дискусія «Європейський вибір України: прогрес та перспективи» (Одеса)
16 листопада у м. Одеса відбудеться публічна дискусія «Європейський вибір України: прогрес та перспективи», яку організовує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) і проект Громадська синергія.
Під час заходу планується обговорити поточні результати реалізації Угоди про асоціацію, її здобутки та виклики, подискутувати про ситуацію з виконанням Угоди на регіональному рівні, зокрема про участь громадськості у цьому процесі, а також поміркувати, якими можуть бути формати співпраці України та ЄС у майбутньому.
Також під час заходу відбудеться презентація двох книг «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, чому і як?» (друге видання) та «Боротьба за належне врядування у Східній Європі», які підготовлені українсько-бельгійською командою дослідників під керівництвом Майкла Емерсона (CEPS) та Вероніки Мовчан (ІЕД).
Місце проведення: Impact Hub Odessa за адресою вул. Грецька, 1а (вхід с пр. Юрія Олеші).
Час проведення: 16 листопада 2018, початок о 10:30 (реєстрація з 10:00)
Англійські версії книг можна безкоштовно скачати за посиланням: http://www.3dcftas.eu/news/four-books-progress-towards-good-governance-eastern-europe
Українські примірники можна буде безкоштовно отримати на заході, а електронні версії з’являться у вільному доступі після 19 листопада 2018 року.
Для участі у заході просимо зареєструватися: https://goo.gl/forms/a2DZeec3sV3qKQxw1
З питань інтерв’ю та акредитації преси пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактна особа: Віталій Різник, менеджер з комунікацій ІЕД. Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
Публічна дискусія організована проектом «Розуміємо Угоди про асоціацію і поглиблені та всеохоплюючі зони вільної торгівлі ЄС з Україною, Молдовою і Грузією», що реалізується консорціумом на чолі з Центром європейських політичних студій (CEPS) за фінансової підтримки SIDA, а також проектом «Громадська синергія», який фінансується ЄС, співфінансується і виконується МФ “Відродження” і спрямований на посилення участі громадськості у євроінтеграційних реформах через підтримку двох проєвропейських громадських платформ.
Стипендія від університету New Europe College (Румунія)
Університет New Europe College надає стипендії на 2019-2020 навчальний рік. Стипендію можуть отримати молоді вчені та дослідники, які працюють у галузі гуманітарних, соціальних та економічних наук. Дедлайн - 7 грудня 2018 р. (далі - англ.).
New Europe College – Institute for Advanced Study in Bucharest, Romania – announces the competition for Fellowships in the academic year 2019-2020.
The program targets early career Romanian and international researchers/academics working in the fields of humanities, social studies, law, and economics.
ELIGIBILITY
Applicants must hold a Ph.D. title. Preference is given to early career candidates and to those who have not yet benefited from a NEC Fellowship.
Working languages: English, French, and German. A good command of English is desirable.
Duration of the Fellowship: for Romanian citizens a full academic year (10 months, starting with October 2019); for non-Romanian citizens a full academic year (10 months, starting with October 2019); for non-Romanian citizens a) a full academic year (10 months, starting with October 2019) or b) a one term (5 months, starting with October 2019 or with March 2020).
Location: New Europe College – Institute for Advanced Study, Bucharest, Romania.
The Fellowship consists of: a monthly stipend of 750 Euro (tax free), accommodation in Bucharest, comprising living quarters and working space; travel from the home/residence country to Bucharest and back, as well as for season holidays. t The Fellows who stay for the whole academic year are offered a one-month research trip abroad to an institution of their choice (1,500 Euro for transportation, accommodation, and per diem).The Fellows will also have free access to the NEC library and electronic resources/databases.
The Fellows are expected to work on their own projects, and take part in the scientific events organized by the New Europe College. At the end of their Fellowship, each Fellow is expected to hand in a research paper, reflecting the results of his/her work over the duration of the Fellowship. The papers will be included in a NEC publication.
HOW TO APPLY
Applications will be submitted in electronic format only, to the address: applications @ nec . ro
Candidates are asked to enter in the Subject field of their e-mail message ”NEC Fellowship”.
The deadline for the submission of applications is December 7, 2018.
Incomplete or late applications will not be taken into consideration.
We will acknowledge receipt of an application and confirm whether the application requirements have been met within 14 days after the deadline.
The applicants will be notified on the results of the pre-selection in the first half of March 2019, by e-mail. The shortlisted candidates will be invited to an interview, organized on April 10-12, 2019.
The application form, the application guidelines and additional information on New Europe College can be downloaded from here
Application-Form_NEC_2019-2020.doc
Application-Guidelines_NEC_2019-2020.doc
Call-For-Applications_NEC_2019-2020.doc
or requested by e-mail, at applications @ nec . ro
Mailing address: New Europe College, str. Plantelor 21, 023971 Bucharest, Romania
Phone (+4) 021 307 9910, Fax: (+4) 021 327 0774, E-mail: applications @ nec . ro
Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Конкурс профорієнтаційних плакатів «Обирай ІТ»
BrainBasket Foundation запрошує взяти участь у конкурсі на створення профорієнтаційних плакатів «Обирай ІТ».
Конкурс відбудеться у трьох номінаціях:
-Плакати, що направлені на дітей молодшого віку (1-5 класи)
-Плакати, що направлені на дітей середнього віку (6-8 класи)
-Плакати, що направлені на дітей старшого віку (9-11 класи)
Для участі в конкурсі автору (команді авторів) необхідно заповнити анкету (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScso35QwKzeedue_vaTh8jHsFhbHbDZK60p3Kdf1YF__q8uVA/viewform) та надіслати проект плакату (в анкеті (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScso35QwKzeedue_vaTh8jHsFhbHbDZK60p3Kdf1YF__q8uVA/viewform)або на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 29 листопада 2018 р., 23:59.
Вимоги до робіт:
-Роботи приймаються лише у втгляді цифрового графічного макету pdf, png, jpg - з розширенням 300 dpi.
-На конкурс приймаються плакати, виконані у будь-якій техніці.
-Формат плакатів - А3 (вертикальний).
-Плакат може включати тексти (українською та англійською мовами).
-Роботи мають бути оригінальними та неопублікованими раніше.
-Не приймаються плакати, які містять інформацію про комерційні установи, організації, політичні партії тощо (окрім BrainBasket Foundation).
-При підготовці плакату можна використовувати матеріали, що опубліковані на сайті (BrainBasket Foundation https://brainbasket.org).
-Роботи не можуть нести в собі непристойний або образливий зміст. Подані до конкурсу плакати будуть ретельно переглянуті представниками Фонду і тільки після цього - опубліковані.
Дедлайн заповнення анкети (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScso35QwKzeedue_vaTh8jHsFhbHbDZK60p3Kdf1YF__q8uVA/viewform) та надсилання конкурсної роботи - 29 листопада 2018 р. 23:59.
Результати будуть оголошені 3 грудня 2018 р. на сайті Фонду та його фб-сторінці.
Відповідальність за дотримання авторських прав несе учасник конкурсу. Надсилаючи свою роботу на конкурс, автори автоматично дають право Організаторам конкурсу на публічну демонстрацію та відтворення в некомерційних цілях безоплатно; використання робіт та їх обробок з метою промоції у ЗМІ та громадському просторі.
Надсилаючи роботу, Автор підтверджує, що її використання Організатором не порушує авторського права, а відповідальність за можливі порушення цих прав і усі збитки, спричинені цими порушеннями, несе Автор.
Щодо питань звертайтеся до координатора конкурсу:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Оксана)
Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Оксана)
Театральная майстерня-діалог та вистава «Свій-Чужий: портрет міста Одеси»
Жителів міста Одеси запрошують приєднатися до триденної творчої майстерні з дослідження можливостей діалогу між різними соціальними групами, способів підтримки людей один одного в актуальних, в тому числі, гострих для міста темах.
Коли: 07-09 грудня 2018
Де: місто Одеса
Що буде?
На триденній майстерні ми будемо вчитися бачити стандарти поведінки, свої автоматичні дії, які ми робимо щодня, навіть не помічаючи цього. Ми задумаємось, кого ми вважаємо “своїм”, а кого - “чужим” у місті, в якому будуємо своє життя. А також, як ми бачимо своє місто та своє місце в ньому.
За допомогою театральних методик ми будемо ділитися історіями з нашого повсякденного життя (ставленням, думками, почуттями, ситуаціями), які є важливими для нас.
Результатом нашої майстерні буде інтерактивна вистава, основою якої стануть історії учасників Майстерні. Глядачі матимуть змогу взяти в ній участь.
Після вистави передбачається проведення обговорення з глядачами питання покращення мікроклімату спілкування в Одесі.
Для участі в Майстерність наявність акторського досвіду не обов’язково! Приходьте, якщо ви вболіваєте за своє місто!
Методи роботи Майстерні: плейбек-театр, елементи театру пригноблених та документального театру, вправи на імпровізацію та акторські навички
Для кого ця Майстерня?
Ми запрошуємо до участі представників\ць різних соціальних груп (місцеві жителі, переселенці, громадяни різних національностей, люди різного гендеру, сексуальної орієнтації, з інвалідністю та без), громадських активістів\ток, діячів\діячок мистецтва, небайдужих до свого міста людей, які проживають в Одесі.
Майстерню проводить Наталія Вайнілович - практкиня сучасного театру, який працює з громадами та соціальними темами через історії з життя людей.
В рамках проекту відбудеться плейбек-перформанс Одеського плейбек-театру “Как дома” для учасників Майстерні.
Умови участі
Участь в Майстерні є безкоштовною.
Кількість місць обмежена - максимум 20-ть учасників\ць.
Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму
https://goo.gl/t93oCg.
Про результати організатори повідомлять окремим листом на вказану при реєстрації електронну адресу не пізніше, як 03 грудня 2018 року.
Дедлайн прийому заявок на участь - 28 листопада.
Дочекайтесь результату!
Зверніть увагу: участь у майстерні передбачає вашу присутність всі ТРИ дні!
Організатори забезпечують учасників\ць Майстерні обідами та кавами-брейками всі три дні. Інші витрати учасники\ці Майстерні беруть на себе.
Якщо у вас є питання, просимо їх надсилати на email - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тема листа “Питання про проект Свій-Чужий Одеса”.
Подробиці про участь у Майстерні - https://www.facebook.com/events/1882059055247023/
***
Проект “Розвиток театрально-мистецького партнерства в Одесі у просуванні соціальної інклюзії та роботі з соціальними конфліктами з використанням арт-діалогу на тему “Свій-чужий: портрет міста Одеси” співфінансується Форумом громадянської служби миру (forumZFD) та спільно впроваджується ГО “Інклюзивне театральне об’єднання “АРТ-Плейбек” і Програмним офісом Форуму громадянської служби миру (forumZFD) в Україні.
Контакти
093 047 71 19 (програма)
048 753 1045
048 701 2557 (логістика)