Нові напрями співпраці з китайськими університетами

Screenshot_1Після узгодження взаємних інтересів і майбутніх векторів співпраці 1 листопада 2021 року відбулася перша онлайн зустріч проректора з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи комплексу Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Інни Ступак із директором освітнього центру Higher Education Cooperation пані Анни Чжанг (Annie Zhang). Higher Education Cooperation має досвід в організації й реалізації спільних українсько-китайських програм навчання для іноземних студентів. Оскільки спільні освітні програми підтримуються урядом Китаю, 12 закладів вищої освіти планують подати заявку до Міністерства освіти КНР в березні наступного року.

Університет Ушинського розвиває відносини з університетами у Південній Америці

1Наші випускники у Південній Америці сприяють розвитку відносини нашого університету з іноземними закладами вищої освіти. 21 жовтня 2021 року відбулася плідна онлайн зустріч представників нашого університету і Державного Університету Мистецтв Еквадору у місті Гуаякіль. У зустрічі приймали участь: з боку Університету Ушинського – декан Факультету музичної та хореографічної освіти Н.К. Білова, та провідний фахівець Відділу міжнародних зв’язків Л.П. Яворська; з боку Державного Університету Мистецтв Еквадору – декан Факультету звукового мистецтва Андрій Міхаїл Астаїза та проректор з міжнародних відносин Сьюзан Тогра Діас.

Онлайн-презентація програми Fulbright Research and Development Program (FRDP)

Снимок экрана (01)У вівторок, 5 жовтня о 18.00 відбулася онлайн презентація програми для молодих науковців Fulbright Research and Development Program (FRDP), до якої приєдналися здобувачі 3-го рівня освіти ОНП 035 філологія 1-го та 3-го курсу навчання та науково-педагогічні працівники нашого університету.

Університет Ушинського розширює кордони міжнародної академічної мобільності

ngerb4 жовтня 2021 року відбулася онлайн зустріч проректорів з міжнародних зв’язків Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (професора Інни Ступак) і Державного Університету Мистецтв Еквадору (професора Susan Togra).

Розширення українсько-китайського співробітництва в галузі підготовки здобувачів вищої освіти

127 вересня 2021 року в межах розширення міжнародного співробітництва відбулася онлайн зустріч проректора з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи комплексу Університету Ушинського Інни Валер`янівни Ступак із представником фірми NAIE паном Joan Tong (КНР). Учасники відеоконференції обговорили організаційні питання міжнародної академічної мобільності студентів, а також можливість запровадження програми подвійного диплому на освітньому рівні «Бакалавр» з китайськими ЗВО.

Університет Ушинського взяв участь у інфомаційному заході програми «Горизонт Європа»

121 вересня 2021 року проректор з міжнародних зв’язків і науково-педагогічної роботи комплексу Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського професор І. В. Ступак узяла участь у інформаційно-комунікаційному заході щодо запуску конкурсного відбору проєктів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов’язань України у рамковій програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій “Горизонт 2020”.

Навчання за програмами академічної мобільності для студентів та аспірантів

3З 08 по 17 вересня в Університеті Ушинського було проведено плідні зустрічі першокурсників за першим (бакалаврським), другим (магістерським) та третім (освітньо-науковим) освітніми рівнями вищої освіти з представником Відділу міжнародних зв’язків, де їх було проінформовано про сучасні можливості навчання за програмами академічної мобільності залежно від освітнього рівня.

Так для студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів вищої освіти передбачаються наступні  форми академічної мобільності: навчання за програмами академічної мобільності, мовне стажування та наукове стажування.