4-5 травня в Регенсбурзі відбулась українсько-баварська конференція з програм подвійних дипломів яку було організовану в рамках проєкту BAYHOST разом з Інститутом досліджень Східної та Південно-Східної Європи імені Лейбніца (IOS).
Конференція була орієнтована на зацікавлених викладачів і науковців, а також співробітників міжнародних представництв і адміністрацій університетів Баварії та України. Проректор із соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Андрій Начев та керівник відділу міжнародних зв’язків Олександра Моргун мали можливість доєднатись дистанційно та представити свої ідеї щодо співпраці та встановити нові контакти.
Також під час конференції спікери презентували наступні теми:
1) Інформація про заснування та акредитацію програм подвійних дипломів (управління якістю та право питання);
2) Управління передвищої, вищої освіти МОН України;
3) Презентація прикладів гарної практики вже існуючих українсько-німецьких програм подвійних дипломів;
4) Магістерські програми «Німецькі та європейські студії»;
5) Програми подвійного диплому в IFNUL: досвід, виклики та перспективи співпраці;
6) Програми подвійних дипломів як прискорювач інтернаціоналізації університетів: успішний досвід і пошук нових можливостей;
7) Глобально-орієнтовані освітні програми;
8) Інформація про можливості фінансування;
9) Інформація про можливості фінансування Доктор Гізела Ціммерманн, DAAD (Німецька служба академічних обмінів).
Спільні та подвійні дипломи українських та німецьких університетів розглядаються як перспективна модель для майбутньої співпраці, навіть у воєнний час. Вони дають українцям можливість навчатися в українських університетах і частину навчання проходити в німецькому університеті-партнері.